• Szkolenia dla Kierowców
  • Szkolenia dla Przewoźników
  • Wydawnictwo Fundacji

Prosimy o wybranie metody przygotowania do egzaminu:

  • szkolenie stacjonarne - Szkolenie trwa przez pięć dni. Szkolenie jest stacjonarne, tj. zajęcia odbywają się w Bydgoszczy, Działdowie i Białymstoku przez pięć dni przed planowanym egzaminem, cena: 1400zł (cena obejmuje materiały szkoleniowe, kawa, herbata w czasie szkolenia, obiad, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa)

 

  • platforma e-learningowa - szkolenie przez internet. udostępniana 30 dni przed planowanym egzaminem. Praca samodzielna z możliwością wzięcia udziału w dwóch dniach zajęć stacjonarnych przed egzaminem, cena: 1500zł (obejmuje materiały szkoleniowe, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa)

 

  • Szkolenie łączone - Metoda ta łączy ze sobą dwie powyższe opcje szkoleniowe. Dzięki temu uzyskują państwo możliwość jeszcze dokładniejszego przygotowania do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego CPC. Szkolenie to daje możliwość zarówno dostępu do platformy e-learningowej jak i zajęć stacjonarnych w ramach szkolenia poprzedzającego egzamin. Metoda ta jest idealnym połączeniem indywidualnej pracy z zajęciami grupowymi.

Certyfikat Komperencji Zawodowych Przewoznika Drogowego CPC - Szkolenie Stacjonarne
Certyfikat Komperencji Zawodowych Przewoznika Drogowego CPC - platforma e-learningowe

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika (CPC)

Szkolenie skierowane do osób pragnących rozpocząć działalność w zakresie przewozu towarów lub osób w transporcie drogowym. kurs kończy się certyfikatem i uzyskaniem licencji na wykonywanie w/w działalności.

  • przygotowanie do egzaminu państwowego metodą tradycyjną - 1400,00 zł.
  • przygotowanie do egzaminu państwowego metodą e-learningową - 1500,00 zł.
  • przygotowanie do egzaminu państwowego metodą łączoną - 1900,00 zł.

cena obejmuje kawa, herbata, obiad w czasie szkolenia (dotyczy tylko metody stacjonarnej oraz łączonej), materiały szkoleniowe, nadzór w wypełnieniu wniosku o egzamin państwowy i dostarczeniu ich do ITS Warszawa - dotyczy obu metod szkolenia.

 

[ SZCZEGÓŁY ]

zgłoszenia online...

Certyfikat Komperencji Zawodowych Przewoznika Drogowego CPC - Bydgoszcz
Certyfikat Komperencji Zawodowych Przewoznika Drogowego CPC - Dzialdowo
Szkolenie Okresowe Kierowcy (SO) - zgłoszenie online
Czas Pracy Kierowcy (CPK) - zgłoszenie online
Obsługa Tachografu Cyfrowego (OTC) - zgłoszenie online
Kwalifikacja Wstępna (KW) - zgłoszenie online
BHP Prawo Pracy (BHP) - zgłoszenie online