• CPC 06.2021 Bydgoszcz
 • Platforma Elearningowa

Czas pracy kierowców to szkolenie skierowane do wszystkich przedsiębiorców transportowych, kierowców zawodowych oraz pracowników zarządzających transportem ciężkim towarowym i pasażerskim. Szkolenie to ma wartość wymierną, minimalizuje ryzyko otrzymania kary za nieświadome złamanie przepisów związanych z czasem pracy kierowców oraz błędy popełniane przez samych kierowców. Szkolenie z czasu pracy kierowców dostosowane jest do warunków panujących w firmie. Prowadzimy również szkolenia na symulatorach z obsługi tachografów cyfrowych. Wbrew powszechnej opinii większość kierowców oraz osób zarządzających transportem nie ma pełnej wiedzy dotyczącej obowiązujących przepisów oraz nie potrafi dobrze korzystać z urządzeń pomiarowych jakimi są tachografy zamontowane w pojeździe. Gwarantujemy że po uczestnictwie w naszym szkoleniu wiedza ta będzie w bardzo dużym stopniu poszerzona.

 

I. Opcja – szkolenie otwarte

 

opis:

Otwarte szkolenia z czasu pracy kierowców organizowane są cykliczne w ustalonych wcześniej terminach. Skierowane są do kierowców, oraz osób zarządzających transportem. Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy przy ulicy Jagiellońskiej 58 w Bydgoszczy Udział w takim szkoleniu może wziąć każda chętna osoba która wypełni zgłoszenie oraz opłaci koszt uczestnictwa. Koszt szkolenia otwartego: 300 zł netto/osobę*.

 

program obejmuje:

 1. normy prawne dotyczące czasu pracy kierowców
 2. obsługę tachografów analogowych
 3. obsługę tachografów cyfrowych
 4. archiwizację dokumentacji kierowców

 

* Cena szkolenia za każdą zgłoszoną osobę – 300 zł netto

 

więcej informacji: tel.52 324 97 52 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

II. Opcja – szkolenie zamknięte

 

Opis:

Szkolenie zamknięte skierowane jest do zorganizowanych grup. Oznacza rezerwację sali szkoleniowej oraz wykładowcy przez zamawiającego w konkretnie ustalonym terminie. Zgłaszana grupa powinna zawierać od 1 do 10 osób, w niektórych sytuacjach po uprzednim ustaleniu z kierownictwem Fundacji Akademia Transportu liczba osób może zostać poszerzona. Takie szkolenie jest dostosowane tematycznie pod kątem specyfiki działalności firmy, lub osób zamawiających. Koszt szkolenia zamkniętego jest stały i wynosi 1000 zł netto/grupę*.  Termin takiego szkolenia uzgadniany jest z zamawiającym i dostosowany do jego potrzeb.

 

Program obejmuję:

 1. normy prawne dotyczące czasu pracy kierowców
 2. obsługę tachografów analogowych
 3. obsługę tachografów cyfrowych
 4. archiwizację dokumentacji kierowców
 5. obsługa oprogramowania TACHOSPEED
 6. czas pracy kierowcy - pracownika, elementy zatrudniania kierowcy

 

* Cena takiego szkolenia za całą grupę 1-10 osób – 1000 zł netto

 

* Do cen za szkolenie należy doliczyć 23% Podatku Vat.

 

więcej informacji: tel.52 324 97 52 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualne Terminy Szkoleń

zgłoszenia online...

Certyfikat Komperencji Zawodowych Przewoznika Drogowego CPC - Bydgoszcz
Szkolenie Okresowe Kierowcy (SO) - zgłoszenie online
Czas Pracy Kierowcy (CPK) - zgłoszenie online
Obsługa Tachografu Cyfrowego (OTC) - zgłoszenie online
Kwalifikacja Wstępna (KW) - zgłoszenie online
BHP Prawo Pracy (BHP) - zgłoszenie online