• Szkolenia dla Kierowców
 • Szkolenia dla Przewoźników
 • Wydawnictwo Fundacji

 Szanowni Państwo


W związku z ubieganiem się przez Fundację Akademia Transportu z siedzibą w Bydgoszczy o uzyskanie dofinansowania w ramach: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020, Oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3. Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, podziałanie 2.3.2. Bony na innowacje dla MŚP organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Akademia Transportu zaprasza do udziału w konkursie i składania ofert na wykonanie produktu pod nazwą „Multimedialna platforma e-learningowa do szkolenia i nauczania przewoźników i kierowców zawodowych w transporcie drogowym". Wszystkie informację dotyczące zapytania konkursowego podane są w poniższym załączniku.

 

 

Zapytanie Ofertowe:

 

Głównym celem projektu jest stworzenie platformy e-learningowej do samodzielnej nauki i przygotowania się do egzaminów. Rolą projektu jest stworzenie takiej platformy szkoleniowej, która pozwoli osiągnąć pełną, wymaganą wiedzę i w pełni przygotować się do egzaminów. Wyrób (platforma) musi być dostępna poprzez Internet dla uczestników, którym administrator przekaże odpowiedni indywidualny login i hasło.  

 

1. Opracowanie i wykonanie  wyrobu pod nazwą „Multimedialna platforma e-learningowa do szkolenia i nauczania przewoźników i kierowców zawodowych w transporcie drogowym” spełniającego poniższe wymagania:

 

a) Opracowanie merytoryczne i audiowizualne   przygotowania do egzaminu państwowego na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego w przewozie osób i w przewozie rzeczy w zakresie określonym w załączniku I do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1071/2009 oraz Zarządzenia Nr 26 Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 28.08.2013r. w sprawie zatwierdzenia regulaminu określającego warunki i tryb przeprowadzenia egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym.
Zakres materiału musi obejmować typowe testy i zadania do rozwiązania. Czas szkolenia powinien zawierać się w ilości od 50 do 70 godzin.

 

b) Opracowanie merytoryczne i audiowizualne przygotowania do egzaminu w postaci testu kwalifikacyjnego do uzyskania świadectwa kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej i kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (z późn. zm.). Czas szkolenia powinien zawierać się w ilości określonej w podanym rozporządzeniu.

 

c) Opracowanie merytoryczne w zakresie szkolenia okresowego kierowców wymaganego co 5 lat, zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (z późn. zm.). Czas szkolenia 35 godzin.

 

Wymogi techniczne:

 • Program ma być w miarę prosty w obsłudze (przyjazny dla użytkownika),
 • Wymagane jest opracowanie Instrukcji obsługi programów,
 • Część merytoryczna musi być odczytywana głosowo przez lektora/lektorkę i jednocześnie tekst musi być widoczny na ekranie monitora. Zalecane są (opcjonalnie) ilustracje adekwatne do tekstu.
 • Po każdym module wymagane są testy sprawdzające.
 • Program musi mieć możliwość aktualizacji części merytorycznej zgodnie ze zmianą przepisów.
 • Wymaga się, aby całość była spójnym systemem wizualnym,
 • zalecana jest opcja poszerzania platformy o kolejne moduły (nie wymagana).

 

Pełna treść zapytania ofertowego oraz wzór odpowiedzi do pobrania poniżej:

 

Zapytanie Ofertowe .doc

Wzór odpowiedzi na zapytanie ofertowe .doc

Szkolenie CPC 02.2018

Szkolenie CPC 02.2018

Szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego odbędzie się w dniach 10-14 lutego 2018r.

 

Egzamin państwowy odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 17 lutego 2018r (sobota) w naszej siedzibie na ulicy Jagiellońskiej 58 (Dworzec PKS - I piętro).

 

Uwaga: Istnieje również możliwość szkolenia e-learningowego na platformie do samodzielnego przygotowania do egzaminu z konsultacjami w Bydgoszczy.

 

Do rozpoczęcia szkolenia pozostało:

 

Zgłoszenie online Pobierz wniosek

[ SZCZEGÓŁY ]

Plan egzaminów na CPC

Plan egzaminów na CPC
Miejsce egzaminu Termin egzaminu Termin składania wniosków
Bydgoszcz 2017-11-25 2017-11-11

 

W przypadku, gdy wnioski nie zostaną złożone w wymaganym terminie (co najmniej 14 dni przed planowaną datą egzaminu), Instytut nie gwarantuje udziału Kandydata w egzaminie w wybranym terminie.

 

http://www.its.waw.pl

[ SZCZEGÓŁY ]

Szkolenie Okresowe Kierowcy

Szkolenie Okresowe Kierowcy

POSIADASZ PRAWO JAZDY KAT. C LUB D ?

NIE ZAPOMNIJ ODNOWIĆ SWOICH KWALIFIKACJI !!!

 

Sprawdź do kiedy posiadasz uprawnienia do przewozu osób lub rzeczy. Jeśli do końca terminu zostało mniej niż 2 miesiące - koniecznie zgłoś się do nas na szkolenie okresowe kierowcy (SO). Gwarantujemy dobrą atmosferę, elastycznie dopasowane terminy oraz wysoki poziom zajęć.
Masz jakies pytania - potrzbujesz informacji, zadzwoń do nas tel. 52 324 97 52, lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zgłoszenie online Pobierz wniosek

[ SZCZEGÓŁY ]

Zapytanie Ofertowe

Zapytanie Ofertowe

W związku z ubieganiem się przez Fundację Akademia Transportu z siedzibą w Bydgoszczy o uzyskanie dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020

 

Fundacja Akademia Transportu zaprasza do udziału w konkursie i składania ofert na wykonanie produktu pod nazwą „Multimedialna platforma e-learningowa do szkolenia i nauczania przewoźników i kierowców zawodowych w transporcie drogowym". Wszystkie informację dotyczące zapytania konkursowego podane są w rozwiniętym artykule

[ SZCZEGÓŁY ]

BONY SZKOLENIOWE DOSTĘPNE W PUP

BONY SZKOLENIOWE DOSTĘPNE W PUP

UWAGA OSOBY BEZROBOTNE DO 30 ROKU ŻYCIA!

Bony szkoleniowe do wysokości 3940,00 zł na osobę dostępne w Powiatowych Urzędach Pracy dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

[ SZCZEGÓŁY ]

Dofinansowanie szkoleń pracowników

Dofinansowanie szkoleń pracowników

Istnieje możliwość dofinansowania szkoleń pracowników według indywidualnych potrzeb i propozycji pracodawców.

 

Wielkość dofinansowania wynosi : 100% dla mikroprzedsiębiorstw ( zatrudniających mniej niż 10 pracowników), 80% dla pozostałych przedsiębiorstw.

[ SZCZEGÓŁY ]

CPC - szkolenie ONLINE

CPC - szkolenie ONLINE

UWAGA: Oferujemy szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoznika Drogowego CPC również w formie e-lerningowej.

Umożliwia to osobom które nie dysponują wystarczającą ilością wolnego czasu aby wziąć udział w szkoleniu tradycyjnym, na indywidualne przygotowanie do egzaminu, przy zapewnieniu świetnie przygotowanej platformy internetowej udostępnianej przez 30 dni przed planowanym egzaminem. Praca samodzielna z możliwością wzięcia udziału dodatkowo w dwóch dniach zajęć stacjonarnych przed egzaminem!!!

[ SZCZEGÓŁY ]

Aktualne Terminy Szkoleń

Aktualne Terminy Szkoleń

Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC:

szkolenie: 10 - 14 lutego 2018r.
egzamin: 17 lutego 2018r. (Bydgoscz)

Szkolenie Okresowe Kierowców SO:

każdy tydzień pn-pt: 830-1600 - zajęcia i rekrutacja ciągłe

 

w sprawie pozostałych szkoleń przez nas oferowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

[ SZCZEGÓŁY ]

Polecamy również...

 • Projekty EFS
 • Symulator Jazdy
 • Dział Likwidacji Szkód
 • Biblioteka Fundacji Akademia Transportu

Aktualne Terminy Szkoleń

terminarz

 Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC:

szkolenie: 10 - 14 lutego 2018r.
egzamin: 17 lutego 2018r. (Bydgoscz)

Szkolenie Okresowe Kierowców SO:

każdy tydzień pn-pt: 830-1600 - zajęcia i rekrutacja ciągłe

 

W celu zgłoszenia się na wybrane szkolenie prosimy o kontakt:

Fundacja Akademia Transprtu
ul.Jagiellońska 58, 85-097 Bydgoszcz, Polska
Telefon/Fax. 52 324 97 52, Telefon. 52 324 97 04

lub wypełninie odpowiedniego zgłoszenia online dostępnego na stronie